Stand/Uitslagen 1 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Stand/Uitslagen 1

3e Klasse D Zuid 2  (2020/2021)
Stand Periode 1 Periode 2 Periode 3
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Margriet440012173+14
2FC Schadewijk43019126+6
3Excellent32016116+5
4Vitesse'08 (*)32015113+8
5Boekel Sport3111465+1
6Nooit Gedacht31114550
7Handel2101332+1
8Ysselsteyn21013330
9Rood Wit2101315-4
10EGS'20 (*)3111356-1
11Groesbeekse Boys3102349-5
12SV United2011136-3
13Germania20020213-11
14Hapse Boys40040516-11

*) Points penalty/Extra points
Uitslagen (2020/2021)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)
Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 4 - 11/10/2020
14:30Nooit Gedacht-Ysselsteyn3 - 1
14:30FC Schadewijk-Hapse Boys4 - 1
14:30EGS'20-Margriet2 - 4
14:00Groesbeekse Boys-Excellent0 - 5

periode 1 - speelronde 3 - 04/10/2020
14:30Boekel Sport-FC Schadewijk1 - 3
14:30SV United-Vitesse'081 - 4
14:30Margriet-Germania6 - 1
14:30Hapse Boys-Groesbeekse Boys2 - 4

periode 1 - speelronde 2 - 27/09/2020
14:30Nooit Gedacht-Handel1 - 3
14:30Hapse Boys-Boekel Sport1 - 4
14:30FC Schadewijk-Excellent5 - 2
14:30EGS'20-Vitesse'081 - 0
14:00Rood Wit-Margriet0 - 5

periode 1 - speelronde 1 - 20/09/2020
14:30Boekel Sport-Nooit Gedacht1 - 1
14:30Ysselsteyn-FC Schadewijk2 - 0
14:30SV United-EGS'202 - 2
14:30Margriet-Groesbeekse Boys2 - 0
14:30Handel-Rood Wit0 - 1
14:30Excellent-Hapse Boys4 - 1
14:00Vitesse'08-Germania7 - 1

Resterend seizoen programma
(op datum oplopend en per speelronde)
Deze informatie is van voor 13 oktober 2020
en wordt naderhand bijgewerkt als een nieuw programma bekend is.
Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 5 - 18/10/2020
14:30Excellent-Rood Wit 
14:30FC Schadewijk-Germania 
14:30Handel-Margriet 
14:30Hapse Boys-EGS'20 
14:30Nooit Gedacht-Groesbeekse Boys 
14:30Ysselsteyn-SV United 
14:30Boekel Sport-Vitesse'08 

periode 1 - speelronde 6 - 25/10/2020
14:00Groesbeekse Boys-Handel 
14:00Vitesse'08-Hapse Boys 
14:00Rood Wit-FC Schadewijk 
14:30EGS'20-Boekel Sport 
14:30Germania-Nooit Gedacht 
14:30Margriet-Ysselsteyn 
14:30SV United-Excellent 

periode 1 - speelronde 4 - 29/10/2020
19:30Germania-Boekel Sport 
19:30Vitesse'08-Handel 
19:30Rood Wit-SV United 

periode 1 - speelronde 7 - 01/11/2020
14:30Excellent-Margriet 
14:30FC Schadewijk-Groesbeekse Boys 
14:30Handel-SV United 
14:30Hapse Boys-Germania 
14:30Nooit Gedacht-Vitesse'08 
14:30Ysselsteyn-EGS'20 
14:30Boekel Sport-Rood Wit 

periode 1 - speelronde 8 - 08/11/2020
14:00Groesbeekse Boys-Boekel Sport 
14:00Vitesse'08-Ysselsteyn 
14:00Rood Wit-Nooit Gedacht 
14:30EGS'20-Excellent 
14:30Germania-Handel 
14:30Margriet-Hapse Boys 
14:30SV United-FC Schadewijk 

periode 1 - speelronde 2 - 15/11/2020
14:00Groesbeekse Boys-Ysselsteyn 
14:30Germania-SV United 

periode 1 - speelronde 3 - 15/11/2020
14:30Excellent-Nooit Gedacht 
14:30Handel-EGS'20 

periode 2 - speelronde 9 - 22/11/2020
14:00Groesbeekse Boys-SV United 
14:30Excellent-Vitesse'08 
14:30FC Schadewijk-Margriet 
14:30Germania-Ysselsteyn 
14:30Hapse Boys-Rood Wit 
14:30Nooit Gedacht-EGS'20 
14:30Boekel Sport-Handel 

periode 2 - speelronde 10 - 29/11/2020
14:00Vitesse'08-Groesbeekse Boys 
14:00Rood Wit-Germania 
14:30EGS'20-FC Schadewijk 
14:30Handel-Hapse Boys 
14:30Margriet-Boekel Sport 
14:30SV United-Nooit Gedacht 
14:30Ysselsteyn-Excellent 

periode 2 - speelronde 11 - 06/12/2020
14:00Excellent-Handel 
14:00FC Schadewijk-Vitesse'08 
14:00Germania-EGS'20 
14:00Groesbeekse Boys-Rood Wit 
14:00Hapse Boys-Ysselsteyn 
14:00Margriet-Nooit Gedacht 
14:00Boekel Sport-SV United 

periode 2 - speelronde 12 - 13/12/2020
14:00EGS'20-Groesbeekse Boys 
14:00Excellent-Germania 
14:00Handel-FC Schadewijk 
14:00Nooit Gedacht-Hapse Boys 
14:00SV United-Margriet 
14:00Vitesse'08-Rood Wit 
14:00Ysselsteyn-Boekel Sport 

periode 1 - speelronde 3 - 20/12/2020
14:30Ysselsteyn-Rood Wit 

periode 2 - speelronde 13 - 17/01/2021
14:00Groesbeekse Boys-Germania 
14:00Rood Wit-EGS'20 
14:30FC Schadewijk-Nooit Gedacht 
14:30Handel-Ysselsteyn 
14:30Hapse Boys-SV United 
14:30Margriet-Vitesse'08 
14:30Boekel Sport-Excellent 

periode 2 - speelronde 14 - 24/01/2021
14:00Vitesse'08-Boekel Sport 
14:30EGS'20-Hapse Boys 
14:30Excellent-Groesbeekse Boys 
14:30Germania-FC Schadewijk 
14:30Nooit Gedacht-Rood Wit 
14:30SV United-Handel 
14:30Ysselsteyn-Margriet 

periode 2 - speelronde 15 - 31/01/2021
14:00Groesbeekse Boys-Nooit Gedacht 
14:00Rood Wit-Ysselsteyn 
14:30FC Schadewijk-SV United 
14:30Handel-Vitesse'08 
14:30Hapse Boys-Excellent 
14:30Margriet-EGS'20 
14:30Boekel Sport-Germania 

periode 2 - speelronde 16 - 07/02/2021
14:30EGS'20-Handel 
14:30Excellent-FC Schadewijk 
14:30Germania-Vitesse'08 
14:30Hapse Boys-Margriet 
14:30Nooit Gedacht-Boekel Sport 
14:30SV United-Rood Wit 
14:30Ysselsteyn-Groesbeekse Boys 

periode 2 - speelronde 17 - 28/02/2021
14:00Groesbeekse Boys-Hapse Boys 
14:00Vitesse'08-Nooit Gedacht 
14:00Rood Wit-Boekel Sport 
14:30EGS'20-SV United 
14:30FC Schadewijk-Ysselsteyn 
14:30Handel-Germania 
14:30Margriet-Excellent 

periode 3 - speelronde 18 - 07/03/2021
14:30Excellent-EGS'20 
14:30Germania-Rood Wit 
14:30Hapse Boys-Handel 
14:30Nooit Gedacht-FC Schadewijk 
14:30SV United-Groesbeekse Boys 
14:30Ysselsteyn-Vitesse'08 
14:30Boekel Sport-Margriet 

periode 3 - speelronde 19 - 14/03/2021
14:00Vitesse'08-Excellent 
14:00Rood Wit-Hapse Boys 
14:30EGS'20-Nooit Gedacht 
14:30FC Schadewijk-Boekel Sport 
14:30Handel-Groesbeekse Boys 
14:30Margriet-SV United 
14:30Ysselsteyn-Germania 

periode 3 - speelronde 20 - 21/03/2021
14:00Groesbeekse Boys-EGS'20 
14:00Vitesse'08-FC Schadewijk 
14:00Rood Wit-Handel 
14:30Germania-Margriet 
14:30Nooit Gedacht-Excellent 
14:30SV United-Hapse Boys 
14:30Boekel Sport-Ysselsteyn 

periode 3 - speelronde 21 - 28/03/2021
14:00Groesbeekse Boys-Vitesse'08 
14:30EGS'20-Rood Wit 
14:30Excellent-Ysselsteyn 
14:30Handel-Boekel Sport 
14:30Hapse Boys-Nooit Gedacht 
14:30Margriet-FC Schadewijk 
14:30SV United-Germania 

periode 3 - speelronde 22 - 11/04/2021
14:00Vitesse'08-Margriet 
14:00Rood Wit-Excellent 
14:30FC Schadewijk-EGS'20 
14:30Germania-Hapse Boys 
14:30Nooit Gedacht-SV United 
14:30Ysselsteyn-Handel 
14:30Boekel Sport-Groesbeekse Boys 

periode 3 - speelronde 23 - 18/04/2021
14:00Groesbeekse Boys-FC Schadewijk 
14:30EGS'20-Germania 
14:30Excellent-Boekel Sport 
14:30Handel-Nooit Gedacht 
14:30Hapse Boys-Vitesse'08 
14:30Margriet-Rood Wit 
14:30SV United-Ysselsteyn 

periode 3 - speelronde 24 - 25/04/2021
14:00Vitesse'08-SV United 
14:00Rood Wit-Groesbeekse Boys 
14:30FC Schadewijk-Handel 
14:30Germania-Excellent 
14:30Nooit Gedacht-Margriet 
14:30Ysselsteyn-Hapse Boys 
14:30Boekel Sport-EGS'20 

periode 3 - speelronde 25 - 09/05/2021
14:00Groesbeekse Boys-Margriet 
14:00Rood Wit-Vitesse'08 
14:30EGS'20-Ysselsteyn 
14:30Handel-Excellent 
14:30Hapse Boys-FC Schadewijk 
14:30Nooit Gedacht-Germania 
14:30SV United-Boekel Sport 

periode 3 - speelronde 26 - 16/05/2021
14:00Vitesse'08-EGS'20 
14:30Excellent-SV United 
14:30FC Schadewijk-Rood Wit 
14:30Germania-Groesbeekse Boys 
14:30Margriet-Handel 
14:30Ysselsteyn-Nooit Gedacht 
14:30Boekel Sport-Hapse Boys 


Sponsors Margriet 1
            
                             
   

Uitslagen oefenwedstrijden
16/8/20  13.00 uur        Margriet 1            - Vesta'19  1    2-2
23/8/20  13.00 uur        AWC Wychen 1   - Margriet 1      0-1
25/8/20  20.00 uur        DAW Schaijk 1    - Margriet 1      6-2
Terug naar de inhoud