Stand/Uitslagen 1 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Stand/Uitslagen 1

3e Klasse D Zuid 2  (2019/2020)
Stand Periode 1 Periode 2 Periode 3
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1FC Schadewijk16934303419+15
2Den Dungen16844282618+8
3Excellent16835272516+9
4SC Helmondia17836273225+7
5Boekel Sport16826263829+9
6Margriet17746253324+9
7Schijndel/dWit17746252621+5
8RKPVV15735242329-6
9Nooit Gedacht16655233124+7
10Handel16637212730-3
11Nijnsel/TVE16538181822-4
12SCG'1816448161734-17
13Avanti'3117449162131-10
14BMC173311121241-29


Promotie
Nr.1 Kampioen promoveert naar 2e klasse
Periodekampioenen
1e periode 8 wedstrijden is voor RKPVV
2e periode 9 wedstrijden
3e periode 9 wedstrijden
De periodekampioenen spelen nacompetitie voor promotie naar de 2e klasse

Vanaf seizoen 2017/’18 is de bepaling van de rangorde in de competities deels aangepast. Waar er voorheen in veel gevallen beslissingswedstrijden gespeeld werden, geldt vanaf dit seizoen dat zowel in categorie A als in categorie B de rangorde wordt bepaald door het doelsaldo.

Bij een gelijk doelsaldo is het aantal doelpunten vóór beslissend. Is ook het aantal doelpunten vóór gelijk, dan is het totale resultaat van de onderlinge competitiewedstrijden beslissend. Een beslissingswedstrijd wordt gespeeld als ook het totale resultaat gelijk is. De complete regeling over de rangorde vindt je in het Handboek competitiezaken amateurvoetbal.

Degradatie
Nrs. 12 en 13 spelen nacompetitie om handhaving.
Nr. 14 degradeert rechtstreeks naar de 4e klasse.


Uitslagen (2019/2020)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)
Wedstrijdschema
periode 2 - speelronde 17 - 08/03/2020
SC Helmondia-Excellent0 - 4
RKPVV-Schijndel/dWit0 - 6
Margriet-SCG'183 - 1
Nijnsel/TVE-Nooit Gedacht0 - 5
Handel-FC Schadewijk1 - 0
Den Dungen-BMC2 - 0
Boekel Sport-Avanti'314 - 2

periode 2 - speelronde 15 - 01/03/2020
SCG'18-Nooit Gedacht2 - 1
SC Helmondia-BMC2 - 1
Margriet-Schijndel/dWit1 - 2
Nijnsel/TVE-Avanti'311 - 2
Handel-Boekel Sport2 - 1
Den Dungen-Excellent0 - 2

periode 2 - speelronde 16 - 16/02/2020
Schijndel/dWit-Den Dungen1 - 3
Nooit Gedacht-SC Helmondia1 - 0
FC Schadewijk-Nijnsel/TVE3 - 0
BMC-Handel0 - 3
Boekel Sport-Margriet1 - 1
Avanti'31-RKPVV4 - 1

periode 2 - speelronde 14 - 02/02/2020
Schijndel/dWit-Excellent1 - 0
FC Schadewijk-SC Helmondia3 - 2
BMC-Margriet2 - 1
Avanti'31-SCG'180 - 1

periode 2 - speelronde 13 - 26/01/2020
SCG'18-BMC2 - 0
SC Helmondia-Avanti'311 - 3
RKPVV-Boekel Sport0 - 2
Nijnsel/TVE-Schijndel/dWit1 - 1
Excellent-Nooit Gedacht2 - 1
Den Dungen-Handel2 - 0

periode 2 - speelronde 13 - 25/01/2020
Margriet-FC Schadewijk1 - 2

periode 2 - speelronde 12 - 19/01/2020
Handel-Margriet1 - 4

periode 2 - speelronde 12 - 15/12/2019
Schijndel/dWit-SC Helmondia0 - 1
Nijnsel/TVE-RKPVV2 - 0
FC Schadewijk-Excellent0 - 0
BMC-Nooit Gedacht1 - 1
Boekel Sport-SCG'185 - 1
Avanti'31-Den Dungen0 - 3

periode 2 - speelronde 11 - 08/12/2019
SCG'18-Nijnsel/TVE0 - 5
SC Helmondia-RKPVV2 - 2
Nooit Gedacht-Handel3 - 1
Margriet-Avanti'312 - 0
Excellent-Boekel Sport1 - 4
BMC-Schijndel/dWit2 - 0
Den Dungen-FC Schadewijk2 - 4

periode 2 - speelronde 10 - 01/12/2019
RKPVV-Margriet4 - 3
Schijndel/dWit-Avanti'311 - 1
Nijnsel/TVE-Excellent0 - 2
Handel-SC Helmondia1 - 6
FC Schadewijk-Nooit Gedacht1 - 3
Den Dungen-SCG'183 - 1
Boekel Sport-BMC7 - 2

periode 2 - speelronde 9 - 24/11/2019
SCG'18-Schijndel/dWit0 - 0
SC Helmondia-Nijnsel/TVE0 - 0
Nooit Gedacht-Boekel Sport0 - 1
Margriet-Den Dungen2 - 2
Excellent-RKPVV5 - 1
BMC-FC Schadewijk0 - 6
Avanti'31-Handel0 - 0

periode 1 - speelronde 1 - 17/11/2019
Excellent-Schijndel/dWit0 - 2

periode 1 - speelronde 8 - 10/11/2019
SC Helmondia-SCG'181 - 1
RKPVV-Nooit Gedacht2 - 2
Schijndel/dWit-Margriet2 - 2
Nijnsel/TVE-Den Dungen0 - 1
Handel-BMC0 - 0
Boekel Sport-FC Schadewijk3 - 1
Avanti'31-Excellent0 - 0

periode 1 - speelronde 7 - 03/11/2019
Nooit Gedacht-SCG'184 - 2
Margriet-SC Helmondia2 - 3
Handel-Nijnsel/TVE4 - 1
FC Schadewijk-Avanti'313 - 0
BMC-Excellent0 - 3
Den Dungen-RKPVV0 - 1
Boekel Sport-Schijndel/dWit2 - 3

periode 1 - speelronde 6 - 27/10/2019
SCG'18-Margriet1 - 2
SC Helmondia-Nooit Gedacht4 - 3
RKPVV-Handel3 - 1
Schijndel/dWit-FC Schadewijk1 - 2
Nijnsel/TVE-BMC2 - 0
Excellent-Den Dungen0 - 2
Avanti'31-Boekel Sport1 - 3

periode 1 - speelronde 5 - 20/10/2019
SCG'18-Excellent1 - 1
Nooit Gedacht-Avanti'314 - 3
Margriet-Nijnsel/TVE1 - 0
Handel-Schijndel/dWit1 - 2
FC Schadewijk-RKPVV1 - 1
BMC-SC Helmondia0 - 4
Den Dungen-Boekel Sport2 - 2

periode 1 - speelronde 4 - 13/10/2019
SC Helmondia-Den Dungen3 - 0
RKPVV-SCG'182 - 0
Schijndel/dWit-Nooit Gedacht3 - 1
Nijnsel/TVE-FC Schadewijk2 - 0
Excellent-Margriet2 - 1
Boekel Sport-Handel1 - 5
Avanti'31-BMC2 - 3

periode 1 - speelronde 3 - 06/10/2019
SCG'18-Avanti'311 - 1
Nooit Gedacht-Nijnsel/TVE1 - 1
Margriet-Boekel Sport3 - 0
FC Schadewijk-Handel3 - 3
Excellent-SC Helmondia2 - 1
BMC-RKPVV0 - 2
Den Dungen-Schijndel/dWit3 - 1

periode 1 - speelronde 2 - 29/09/2019
Schijndel/dWit-RKPVV0 - 1
Nooit Gedacht-Margriet1 - 1
Handel-Excellent2 - 1
FC Schadewijk-SCG'184 - 0
BMC-Den Dungen1 - 1
Boekel Sport-SC Helmondia1 - 2
Avanti'31-Nijnsel/TVE1 - 0

periode 1 - speelronde 1 - 22/09/2019
SCG'18-Handel3 - 2
SC Helmondia-FC Schadewijk0 - 1
RKPVV-Avanti'313 - 1
Margriet-BMC3 - 0
Nijnsel/TVE-Boekel Sport3 - 1
Den Dungen-Nooit Gedacht0 - 0


Uitslagen oefenwedstrijden
18/8 Joep Makelaardij Openingstoernooi Gemeente Oss 1e plaats.
23 en 25/8 Toernooi Maashorstcup Pr. Irene:
23/8  WHV 1-Margriet 1   0 - 3
23/8  Berghem Sport 1 - Margriet 1  3  - 1
25/8  Pr.Irene 1 - Margriet 1    3  -   1
10/9 Nemelaer 1 - Margriet 1   3  - 2
05/11 Erp 1 - Margriet 1/2 comb.    1 - 3
2020
12/01 Margriet 1 - Heeswijk 1   1-1
11/02 Berghem Sport 1 - Margriet 1   1-6
Resterend seizoen programma
(op datum oplopend en per speelronde)
(onder voorbehoud, knvb zal nog wijzigingen in het programma aanbrengen)
(t/m 6 april 2020 geen wedstrijden)
Wedstrijdschema
periode 3 - speelronde 18 - 15/03/2020
14:00Schijndel/dWit-Handel 
14:30Den Dungen-Margriet 
14:30BMC-Nijnsel/TVE 
14:30Excellent-Avanti'31 
14:30FC Schadewijk-Boekel Sport 
14:30Nooit Gedacht-RKPVV 
14:30SCG'18-SC Helmondia 

periode 3 - speelronde 19 - 22/03/2020
14:00Avanti'31-FC Schadewijk 
14:30Excellent-BMC 
14:30Nijnsel/TVE-Handel 
14:30Margriet-Nooit Gedacht 
14:30RKPVV-Den Dungen 
14:30SC Helmondia-Schijndel/dWit 
14:30SCG'18-Boekel Sport 

periode 3 - speelronde 20 - 28/03/2020
18:30FC Schadewijk-Margriet 

periode 3 - speelronde 20 - 29/03/2020
14:00Schijndel/dWit-Nijnsel/TVE 
14:30Boekel Sport-RKPVV 
14:30Den Dungen-SC Helmondia 
14:30BMC-SCG'18 
14:30Handel-Avanti'31 
14:30Nooit Gedacht-Excellent 

periode 3 - speelronde 21 - 05/04/2020
14:00Avanti'31-Schijndel/dWit 
14:30Excellent-FC Schadewijk 
14:30Margriet-Handel 
14:30Nooit Gedacht-BMC 
14:30RKPVV-Nijnsel/TVE 
14:30SC Helmondia-Boekel Sport 
14:30SCG'18-Den Dungen 

periode 2 - speelronde 14 - 11/04/2020
17:00Boekel Sport-Nijnsel/TVE 
17:00Handel-RKPVV 
17:00Nooit Gedacht-Den Dungen 

periode 2 - speelronde 16 - 11/04/2020
17:00Excellent-SCG'18 

periode 2 - speelronde 15 - 13/04/2020
14:30RKPVV-FC Schadewijk 

periode 3 - speelronde 22 - 19/04/2020
14:00Avanti'31-SC Helmondia 
14:30Boekel Sport-Den Dungen 
14:30FC Schadewijk-Schijndel/dWit 
14:30Handel-Nooit Gedacht 
14:30Nijnsel/TVE-SCG'18 
14:30Margriet-Excellent 
14:30RKPVV-BMC 

periode 3 - speelronde 23 - 26/04/2020
14:00Schijndel/dWit-Boekel Sport 
14:30Den Dungen-Nijnsel/TVE 
14:30BMC-Avanti'31 
14:30Excellent-Handel 
14:30Nooit Gedacht-FC Schadewijk 
14:30SC Helmondia-Margriet 
14:30SCG'18-RKPVV 

periode 3 - speelronde 24 - 10/05/2020
14:00Avanti'31-Nooit Gedacht 
14:00Schijndel/dWit-SCG'18 
14:30Boekel Sport-Excellent 
14:30FC Schadewijk-BMC 
14:30Handel-Den Dungen 
14:30Nijnsel/TVE-Margriet 
14:30RKPVV-SC Helmondia 

periode 3 - speelronde 25 - 17/05/2020
14:30Den Dungen-Avanti'31 
14:30BMC-Boekel Sport 
14:30Excellent-Nijnsel/TVE 
14:30Margriet-RKPVV 
14:30Nooit Gedacht-Schijndel/dWit 
14:30SC Helmondia-Handel 
14:30SCG'18-FC Schadewijk 

periode 3 - speelronde 26 - 24/05/2020
14:00Avanti'31-Margriet 
14:00Schijndel/dWit-BMC 
14:30Boekel Sport-Nooit Gedacht 
14:30FC Schadewijk-Den Dungen 
14:30Handel-SCG'18 
14:30Nijnsel/TVE-SC Helmondia 
14:30RKPVV-Excellent 


Sponsors Margriet 1
            
                             
   
Terug naar de inhoud