Stand/Uitslagen 2 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Stand/Uitslagen 2

Reserve 1e klasse B Zuid 2 (2020/2021)
Stand Periode 1 Periode 2
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SV Budel 23210792+7
2NWC 33210764+2
3Berghem Sport 22200653+2
4Gemert 232016660
5EVVC 242026105+5
6Boekel Sport 24130675+2
7Mierlo Hout 23111497+2
8SV Someren 34112446-2
9Nulandia 210101220
10Rhode/Stiph. 23003049-5
11Margriet 240040518-13

Uitslagen(2020/2021)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)
Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 4 - 11/10/2020
12:00NWC 3-Rhode/Stiph. 22 - 1
12:00EVVC 2-Margriet 28 - 1
11:30Mierlo Hout 2-Boekel Sport 22 - 2
10:00Gemert 2-SV Someren 34 - 2

periode 1 - speelronde 3 - 04/10/2020
13:00SV Someren 3-EVVC 21 - 0
12:00SV Budel 2-Gemert 24 - 0
11:30Boekel Sport 2-Nulandia 22 - 2
11:00Rhode/Stiph. 2-Mierlo Hout 22 - 5
11:00Margriet 2-Berghem Sport 23 - 4

periode 1 - speelronde 2 - 27/09/2020
12:00SV Budel 2-SV Someren 31 - 1
12:00NWC 3-Mierlo Hout 23 - 2
12:00EVVC 2-Boekel Sport 20 - 2
10:00Gemert 2-Margriet 22 - 0

periode 1 - speelronde 1 - 20/09/2020
13:00SV Someren 3-Berghem Sport 20 - 1
11:30Boekel Sport 2-NWC 31 - 1
11:00Rhode/Stiph. 2-EVVC 21 - 2
11:00Margriet 2-SV Budel 21 - 4

Resterend seizoen programma
(op datum oplopend en per speelronde)
Deze informatie is van voor 13 oktober 2020
en wordt naderhand bijgewerkt als een nieuw programma bekend is.

Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 1 - 18/10/2020
11:30Mierlo Hout 2-Nulandia 2 

periode 1 - speelronde 4 - 18/10/2020
11:45Berghem Sport 2-SV Budel 2 

periode 1 - speelronde 5 - 25/10/2020
 --- vrij ----Boekel Sport 2 
10:00Gemert 2-Nulandia 2 
11:00Margriet 2-Mierlo Hout 2 
11:45Berghem Sport 2-EVVC 2 
12:00SV Budel 2-Rhode/Stiph. 2 
13:00SV Someren 3-NWC 3 

periode 1 - speelronde 6 - 01/11/2020
 --- vrij ----Margriet 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-SV Someren 3 
11:30Boekel Sport 2-Gemert 2 
11:30Mierlo Hout 2-Berghem Sport 2 
12:00Nulandia 2-EVVC 2 
12:00NWC 3-SV Budel 2 

periode 1 - speelronde 7 - 08/11/2020
10:00Gemert 2-Mierlo Hout 2 
11:00Margriet 2-Rhode/Stiph. 2 
11:45Berghem Sport 2-Boekel Sport 2 
12:00EVVC 2-NWC 3 
12:00SV Budel 2-Nulandia 2 
13:00SV Someren 3---- vrij --- 

periode 1 - speelronde 2 - 15/11/2020
12:00Nulandia 2-Rhode/Stiph. 2 

periode 1 - speelronde 8 - 22/11/2020
11:00Rhode/Stiph. 2---- vrij --- 
11:30Boekel Sport 2-SV Budel 2 
11:30Mierlo Hout 2-SV Someren 3 
12:00EVVC 2-Gemert 2 
12:00Nulandia 2-Margriet 2 
12:00NWC 3-Berghem Sport 2 

periode 1 - speelronde 9 - 29/11/2020
 --- vrij ----Mierlo Hout 2 
10:00Gemert 2-NWC 3 
11:00Margriet 2-Boekel Sport 2 
11:45Berghem Sport 2-Rhode/Stiph. 2 
12:00SV Budel 2-EVVC 2 
13:00SV Someren 3-Nulandia 2 

periode 1 - speelronde 10 - 06/12/2020
11:00Margriet 2-NWC 3 
11:00Rhode/Stiph. 2-Gemert 2 
11:30Boekel Sport 2-SV Someren 3 
12:00EVVC 2---- vrij --- 
12:00Nulandia 2-Berghem Sport 2 
12:00SV Budel 2-Mierlo Hout 2 

periode 1 - speelronde 11 - 13/12/2020
 --- vrij ----SV Budel 2 
10:00Gemert 2-Berghem Sport 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-Boekel Sport 2 
11:30Mierlo Hout 2-EVVC 2 
12:00NWC 3-Nulandia 2 
13:00SV Someren 3-Margriet 2 

periode 2 - speelronde 12 - 31/01/2021
11:00Margriet 2-Gemert 2 
11:30Boekel Sport 2---- vrij --- 
11:45Berghem Sport 2-SV Someren 3 
12:00EVVC 2-Rhode/Stiph. 2 
12:00Nulandia 2-Mierlo Hout 2 
12:00SV Budel 2-NWC 3 

periode 2 - speelronde 13 - 07/02/2021
 --- vrij ----Berghem Sport 2 
10:00Gemert 2-EVVC 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-Nulandia 2 
11:30Mierlo Hout 2-Margriet 2 
12:00NWC 3-Boekel Sport 2 
13:00SV Someren 3-SV Budel 2 

periode 2 - speelronde 14 - 28/02/2021
10:00Gemert 2-SV Budel 2 
11:00Margriet 2---- vrij --- 
11:30Mierlo Hout 2-Rhode/Stiph. 2 
11:45Berghem Sport 2-NWC 3 
12:00EVVC 2-SV Someren 3 
12:00Nulandia 2-Boekel Sport 2 

periode 2 - speelronde 15 - 07/03/2021
 --- vrij ----Nulandia 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-Margriet 2 
11:30Boekel Sport 2-Mierlo Hout 2 
12:00NWC 3-EVVC 2 
12:00SV Budel 2-Berghem Sport 2 
13:00SV Someren 3-Gemert 2 

periode 2 - speelronde 16 - 21/03/2021
11:30Boekel Sport 2-Margriet 2 
11:30Mierlo Hout 2---- vrij --- 
11:45Berghem Sport 2-Nulandia 2 
12:00EVVC 2-SV Budel 2 
12:00NWC 3-Gemert 2 
13:00SV Someren 3-Rhode/Stiph. 2 

periode 2 - speelronde 17 - 28/03/2021
10:00Gemert 2---- vrij --- 
11:00Margriet 2-SV Someren 3 
11:00Rhode/Stiph. 2-Berghem Sport 2 
12:00EVVC 2-Mierlo Hout 2 
12:00Nulandia 2-NWC 3 
12:00SV Budel 2-Boekel Sport 2 

periode 2 - speelronde 18 - 11/04/2021
 --- vrij ----EVVC 2 
11:30Boekel Sport 2-Rhode/Stiph. 2 
11:30Mierlo Hout 2-Gemert 2 
11:45Berghem Sport 2-Margriet 2 
12:00Nulandia 2-SV Budel 2 
12:00NWC 3-SV Someren 3 

periode 2 - speelronde 19 - 18/04/2021
10:00Gemert 2-Boekel Sport 2 
11:00Margriet 2-Nulandia 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-NWC 3 
12:00EVVC 2-Berghem Sport 2 
12:00SV Budel 2---- vrij --- 
13:00SV Someren 3-Mierlo Hout 2 

periode 2 - speelronde 20 - 25/04/2021
 --- vrij ----Rhode/Stiph. 2 
11:30Boekel Sport 2-EVVC 2 
11:30Mierlo Hout 2-SV Budel 2 
11:45Berghem Sport 2-Gemert 2 
12:00Nulandia 2-SV Someren 3 
12:00NWC 3-Margriet 2 

periode 2 - speelronde 21 - 09/05/2021
10:00Gemert 2-Rhode/Stiph. 2 
11:45Berghem Sport 2-Mierlo Hout 2 
12:00EVVC 2-Nulandia 2 
12:00NWC 3---- vrij --- 
12:00SV Budel 2-Margriet 2 
13:00SV Someren 3-Boekel Sport 2 

periode 2 - speelronde 22 - 16/05/2021
 --- vrij ----SV Someren 3 
11:00Margriet 2-EVVC 2 
11:00Rhode/Stiph. 2-SV Budel 2 
11:30Boekel Sport 2-Berghem Sport 2 
11:30Mierlo Hout 2-NWC 3 
12:00Nulandia 2-Gemert 2 


Sponsor Margriet 2

Uitslagen oefenwedstrijden
16 augustus 2020 13.00 uur  Margriet 2 - Vesta '19 2     7-0

Terug naar de inhoud