Stand/Uitslagen 2 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Stand/Uitslagen 2

Reserve 1e klasse B Zuid 2 (2019/2020)
Stand Periode 1 Periode 2 Periode 3
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Gemert 314941314219+23
2Deurne 215834273717+20
3Rhode/VSB 215834274324+19
4Wittenhorst 215726232737-10
5EVVC 214572223022+8
6NWC 315627203936+3
7Nulandia 215546193027+3
8Margriet 215537182436-12
9Boekel Sport 214446162926+3
10SV Someren 315438152531-6
11Mierlo Hout 215366152637-11
12sv OSS 1920 2143110101555-40


Promotie
Nr.1 Kampioen promoveert naar Reserve Hoofdklasse
Periodekampioenen
1e periode 8 wedstrijden
2e periode 7 wedstrijden
3e periode 7 wedstrijden
De periodekampioenen spelen nacompetitie voor promotie naar de Reserve Hoofdklasse

Vanaf seizoen 2017/’18 is de bepaling van de rangorde in de competities deels aangepast. Waar er voorheen in veel gevallen beslissingswedstrijden gespeeld werden, geldt vanaf dit seizoen dat zowel in categorie A als in categorie B de rangorde wordt bepaald door het doelsaldo.

Bij een gelijk doelsaldo is het aantal doelpunten vóór beslissend. Is ook het aantal doelpunten vóór gelijk, dan is het totale resultaat van de onderlinge competitiewedstrijden beslissend. Een beslissingswedstrijd wordt gespeeld als ook het totale resultaat gelijk is. De complete regeling over de rangorde vindt je in het Handboek competitiezaken amateurvoetbal.

Degradatie naar de reserve 2e klasse
Nr. 10 en 11 Spelen nacompetitie om handhaving
Nr. 12 Degradeert rechtstreeks


Uitslagen(2019/2020)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)
Wedstrijdschema
periode 2 - speelronde 15 - 08/03/2020
Gemert 3-Wittenhorst 22 - 1
Rhode/VSB 2-Nulandia 21 - 1
Mierlo Hout 2-NWC 30 - 5
Margriet 2-Boekel Sport 21 - 1
EVVC 2-SV Someren 30 - 0
Deurne 2-sv OSS 1920 24 - 1

periode 2 - speelronde 13 - 01/03/2020
Gemert 3-Nulandia 22 - 2
Rhode/VSB 2-SV Someren 33 - 4
NWC 3-Boekel Sport 24 - 0
Mierlo Hout 2-sv OSS 1920 22 - 3
Margriet 2-Deurne 22 - 1
EVVC 2-Wittenhorst 23 - 5

periode 2 - speelronde 14 - 16/02/2020
SV Someren 3-Mierlo Hout 23 - 2
Nulandia 2-Margriet 25 - 1
Wittenhorst 2-Deurne 22 - 1
NWC 3-EVVC 23 - 5
Boekel Sport 2-Rhode/VSB 24 - 4

periode 2 - speelronde 12 - 02/02/2020
sv OSS 1920 2-Rhode/VSB 22 - 0
SV Someren 3-NWC 32 - 3
Nulandia 2-Mierlo Hout 21 - 2
Wittenhorst 2-Margriet 23 - 1
Deurne 2-Gemert 30 - 1

periode 2 - speelronde 10 - 15/12/2019
sv OSS 1920 2-EVVC 22 - 2

periode 2 - speelronde 11 - 08/12/2019
Rhode/VSB 2-Wittenhorst 26 - 0
NWC 3-sv OSS 1920 26 - 0
Mierlo Hout 2-Deurne 21 - 1
Margriet 2-Gemert 32 - 2
EVVC 2-Nulandia 23 - 3
Boekel Sport 2-SV Someren 30 - 1

periode 2 - speelronde 10 - 01/12/2019
Nulandia 2-Boekel Sport 23 - 0
Gemert 3-Rhode/VSB 24 - 3
Wittenhorst 2-Mierlo Hout 20 - 0
Margriet 2-NWC 33 - 2
Deurne 2-SV Someren 31 - 1

periode 2 - speelronde 9 - 24/11/2019
sv OSS 1920 2-Wittenhorst 21 - 2
SV Someren 3-Nulandia 23 - 4
Rhode/VSB 2-Margriet 23 - 1
NWC 3-Gemert 33 - 2
Mierlo Hout 2-EVVC 22 - 2
Boekel Sport 2-Deurne 20 - 0

periode 1 - speelronde 8 - 17/11/2019
Gemert 3-sv OSS 1920 212 - 0
Rhode/VSB 2-Boekel Sport 23 - 1
NWC 3-Wittenhorst 22 - 2
Mierlo Hout 2-SV Someren 34 - 2
Margriet 2-Nulandia 23 - 1
EVVC 2-Deurne 21 - 2

periode 1 - speelronde 7 - 10/11/2019
sv OSS 1920 2-Mierlo Hout 21 - 3
SV Someren 3-Rhode/VSB 21 - 3
Nulandia 2-Gemert 30 - 2
Wittenhorst 2-EVVC 21 - 2
Deurne 2-Margriet 24 - 0
Boekel Sport 2-NWC 35 - 2

periode 1 - speelronde 6 - 03/11/2019
SV Someren 3-Wittenhorst 23 - 0
Rhode/VSB 2-NWC 33 - 2
Mierlo Hout 2-Gemert 31 - 2
EVVC 2-Margriet 23 - 0
Deurne 2-Nulandia 23 - 2
Boekel Sport 2-sv OSS 1920 24 - 0

periode 1 - speelronde 5 - 27/10/2019
sv OSS 1920 2-SV Someren 32 - 0
Nulandia 2-Rhode/VSB 20 - 2
Gemert 3-EVVC 23 - 3
Wittenhorst 2-Boekel Sport 23 - 2
NWC 3-Deurne 21 - 4
Margriet 2-Mierlo Hout 21 - 1

periode 1 - speelronde 4 - 13/10/2019
SV Someren 3-Gemert 32 - 2
Nulandia 2-sv OSS 1920 24 - 1
Mierlo Hout 2-Rhode/VSB 21 - 3
EVVC 2-NWC 34 - 0
Deurne 2-Wittenhorst 27 - 2
Boekel Sport 2-Margriet 23 - 0

periode 1 - speelronde 3 - 06/10/2019
sv OSS 1920 2-Deurne 20 - 6
Gemert 3-Boekel Sport 23 - 1
Wittenhorst 2-Nulandia 22 - 1
Rhode/VSB 2-EVVC 20 - 0
NWC 3-Mierlo Hout 24 - 4
Margriet 2-SV Someren 34 - 2

periode 1 - speelronde 2 - 29/09/2019
sv OSS 1920 2-Margriet 22 - 3
SV Someren 3-EVVC 21 - 2
Nulandia 2-NWC 32 - 1
Wittenhorst 2-Gemert 31 - 4
Deurne 2-Rhode/VSB 23 - 2
Boekel Sport 2-Mierlo Hout 28 - 2

periode 1 - speelronde 1 - 22/09/2019
Gemert 3-Deurne 21 - 0
Rhode/VSB 2-sv OSS 1920 27 - 0
NWC 3-SV Someren 31 - 0
Mierlo Hout 2-Nulandia 21 - 1
Margriet 2-Wittenhorst 22 - 3
EVVC 2-Boekel Sport 20 - 0


Uitslagen oefenwedstrijden
27/8   Margriet 2 - Udi'19 2  0-3
10/9   Margriet 2 - Real Lunet 2    0-5
2020
19/01 Margriet 2 - Vianen Vooruit 2 5-1
23/01 Berghem Sport 2 - Margriet 2  2-5
26/01 Margrriet 2 - HVCH 2    1-6
Resterend seizoen programma
(op datum oplopend en per speelronde)
(onder voorbehoud, knvb zal nog wijzigingen in het programma aanbrengen)
(t/m 6 april 2020 geen wedstrijden)
Wedstrijdschema
periode 3 - speelronde 16 - 14/03/2020
18:00Nulandia 2-Deurne 2 

periode 3 - speelronde 16 - 15/03/2020
11:30Boekel Sport 2-Gemert 3 
11:45Wittenhorst 2-sv OSS 1920 2 
12:00EVVC 2-Mierlo Hout 2 
12:00NWC 3-Rhode/VSB 2 
13:00SV Someren 3-Margriet 2 

periode 2 - speelronde 12 - 22/03/2020
11:30Boekel Sport 2-EVVC 2 

periode 2 - speelronde 14 - 22/03/2020
12:15sv OSS 1920 2-Gemert 3 

periode 3 - speelronde 17 - 29/03/2020
10:00Gemert 3-Mierlo Hout 2 
11:00Deurne 2-Boekel Sport 2 
11:00Margriet 2-EVVC 2 
11:45Wittenhorst 2-Rhode/VSB 2 
12:00Nulandia 2-SV Someren 3 
12:00sv OSS 1920 2-NWC 3 

periode 3 - speelronde 18 - 05/04/2020
11:00Rhode/VSB 2-Gemert 3 
11:30Boekel Sport 2-Nulandia 2 
12:00EVVC 2-sv OSS 1920 2 
12:00Mierlo Hout 2-Wittenhorst 2 
12:00NWC 3-Margriet 2 
13:00SV Someren 3-Deurne 2 

periode 3 - speelronde 19 - 16/04/2020
20:00sv OSS 1920 2-Nulandia 2 

periode 3 - speelronde 19 - 19/04/2020
10:00Gemert 3-Margriet 2 
11:00Deurne 2-EVVC 2 
11:00Rhode/VSB 2-Mierlo Hout 2 
11:45Wittenhorst 2-NWC 3 
13:00SV Someren 3-Boekel Sport 2 

periode 3 - speelronde 20 - 10/05/2020
10:00Gemert 3-SV Someren 3 
11:00Deurne 2-NWC 3 
11:00Margriet 2-sv OSS 1920 2 
12:00EVVC 2-Rhode/VSB 2 
12:00Mierlo Hout 2-Boekel Sport 2 
12:00Nulandia 2-Wittenhorst 2 

periode 3 - speelronde 21 - 17/05/2020
11:00Rhode/VSB 2-Deurne 2 
11:30Boekel Sport 2-Wittenhorst 2 
12:00EVVC 2-Gemert 3 
12:00Mierlo Hout 2-Margriet 2 
12:00NWC 3-Nulandia 2 
13:00SV Someren 3-sv OSS 1920 2 

periode 3 - speelronde 22 - 24/05/2020
10:00Gemert 3-NWC 3 
11:00Deurne 2-Mierlo Hout 2 
11:00Margriet 2-Rhode/VSB 2 
11:45Wittenhorst 2-SV Someren 3 
12:00Nulandia 2-EVVC 2 
12:00sv OSS 1920 2-Boekel Sport 2 


Sponsor Margriet 2
Terug naar de inhoud