Stand/Uitslagen ZA1 - Amsteleind

Business Club
Ga naar de inhoud

Stand/Uitslagen ZA1

4e klasse  Zuid  (2020/2021)
Stand Periode 1 Periode 2 Periode 3
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Oosterhout Za133009153+12
2SSC'55 Za143019116+5
3RFC Za143019129+3
4DESK Za142208107+3
5SCO Za13210774+3
6sv OSS'20 Za14211795+4
7SV De Braak Za1421171110+1
8SV TOP Za14112479-2
9Olympia'60 Za13102336-3
10Willem II Za1410331012-2
11FC Tilburg Za141033813-5
12Berkdijk Za13012128-6
13Dongen Za13012118-7
14Margriet Za130030713-6

Uitslagen(2020/2021)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)
Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 4 - 10/10/2020
17:00SV TOP Za1-sv OSS'20 Za11 - 4
16:30SV De Braak Za1-Dongen Za11 - 1
15:00Olympia'60 Za1-SSC'55 Za10 - 2
15:00DESK Za1-RFC Za14 - 2
14:45FC Tilburg Za1-Willem II Za13 - 2

periode 1 - speelronde 3 - 03/10/2020
17:00SCO Za1-SV TOP Za12 - 1
16:30sv OSS'20 Za1-DESK Za12 - 3
14:30Willem II Za1-Berkdijk Za16 - 1
14:30SSC'55 Za1-FC Tilburg Za14 - 2
14:30RFC Za1-Margriet Za16 - 4
14:30Oosterhout Za1-SV De Braak Za17 - 1

periode 1 - speelronde 2 - 26/09/2020
17:00Margriet Za1-SCO Za12 - 4
16:30SV De Braak Za1-SSC'55 Za14 - 2
16:00Dongen Za1-Oosterhout Za10 - 4
15:00Olympia'60 Za1-Willem II Za13 - 2
15:00DESK Za1-SV TOP Za12 - 2
14:45FC Tilburg Za1-sv OSS'20 Za11 - 3
14:30Berkdijk Za1-RFC Za11 - 2

periode 1 - speelronde 1 - 19/09/2020
17:00SV TOP Za1-Margriet Za13 - 1
17:00SCO Za1-DESK Za11 - 1
16:30sv OSS'20 Za1-Berkdijk Za10 - 0
14:30Willem II Za1-SV De Braak Za10 - 5
14:30SSC'55 Za1-Dongen Za13 - 0
14:30RFC Za1-Olympia'60 Za12 - 0
14:30Oosterhout Za1-FC Tilburg Za14 - 2

Resterend seizoen programma
(op datum oplopend en per speelronde)
Deze informatie is van voor 13 oktober 2020
en wordt naderhand bijgewerkt als een nieuw programma bekend is.

Wedstrijdschema
periode 1 - speelronde 5 - 17/10/2020
14:30Oosterhout Za1-SV TOP Za1 
14:30SSC'55 Za1-Berkdijk Za1 
14:30Willem II Za1-SCO Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Olympia'60 Za1 
16:00Dongen Za1-DESK Za1 
16:30SV De Braak Za1-Margriet Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-RFC Za1 

periode 1 - speelronde 6 - 24/10/2020
14:30Berkdijk Za1-SV De Braak Za1 
14:30RFC Za1-Willem II Za1 
15:00DESK Za1-Oosterhout Za1 
15:00Olympia'60 Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00Margriet Za1-FC Tilburg Za1 
17:00SCO Za1-SSC'55 Za1 
17:00SV TOP Za1-Dongen Za1 

periode 1 - speelronde 4 - 27/10/2020
19:30Berkdijk Za1-SCO Za1 
19:30Margriet Za1-Oosterhout Za1 

periode 1 - speelronde 7 - 31/10/2020
14:30Oosterhout Za1-Berkdijk Za1 
14:30SSC'55 Za1-RFC Za1 
14:30Willem II Za1-DESK Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SV TOP Za1 
16:00Dongen Za1-Margriet Za1 
16:30SV De Braak Za1-Olympia'60 Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SCO Za1 

periode 1 - speelronde 8 - 07/11/2020
14:30Berkdijk Za1-FC Tilburg Za1 
14:30RFC Za1-Dongen Za1 
15:00DESK Za1-SSC'55 Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Oosterhout Za1 
17:00Margriet Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00SCO Za1-SV De Braak Za1 
17:00SV TOP Za1-Willem II Za1 

periode 3 - speelronde 26 - 14/11/2020
17:00Margriet Za1-Olympia'60 Za1 

periode 2 - speelronde 9 - 21/11/2020
14:30Oosterhout Za1-sv OSS'20 Za1 
14:30SSC'55 Za1-SV TOP Za1 
14:45FC Tilburg Za1-DESK Za1 
15:00Olympia'60 Za1-SCO Za1 
16:00Dongen Za1-Berkdijk Za1 
16:30SV De Braak Za1-RFC Za1 
17:00Margriet Za1-Willem II Za1 

periode 2 - speelronde 10 - 28/11/2020
14:30Berkdijk Za1-Margriet Za1 
14:30RFC Za1-Oosterhout Za1 
14:30Willem II Za1-SSC'55 Za1 
15:00DESK Za1-SV De Braak Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Dongen Za1 
17:00SCO Za1-FC Tilburg Za1 
17:00SV TOP Za1-Olympia'60 Za1 

periode 2 - speelronde 11 - 05/12/2020
14:30Oosterhout Za1-SCO Za1 
14:30RFC Za1-FC Tilburg Za1 
14:30SSC'55 Za1-sv OSS'20 Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Berkdijk Za1 
16:00Dongen Za1-Willem II Za1 
16:30SV De Braak Za1-SV TOP Za1 
17:00Margriet Za1-DESK Za1 

periode 2 - speelronde 12 - 12/12/2020
14:30SSC'55 Za1-Margriet Za1 
14:30Willem II Za1-Oosterhout Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Dongen Za1 
15:00DESK Za1-Olympia'60 Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SV De Braak Za1 
17:00SCO Za1-RFC Za1 
17:00SV TOP Za1-Berkdijk Za1 

periode 1 - speelronde 3 - 19/12/2020
16:30Dongen Za1-Olympia'60 Za1 

periode 2 - speelronde 13 - 16/01/2021
14:30Berkdijk Za1-DESK Za1 
14:30Oosterhout Za1-SSC'55 Za1 
14:30RFC Za1-SV TOP Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Margriet Za1 
16:00Dongen Za1-SCO Za1 
16:30SV De Braak Za1-FC Tilburg Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Willem II Za1 

periode 2 - speelronde 14 - 23/01/2021
14:30SSC'55 Za1-Olympia'60 Za1 
14:30Willem II Za1-RFC Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Berkdijk Za1 
15:00DESK Za1-Dongen Za1 
17:00Margriet Za1-SV De Braak Za1 
17:00SCO Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00SV TOP Za1-Oosterhout Za1 

periode 2 - speelronde 15 - 30/01/2021
14:30Berkdijk Za1-Willem II Za1 
14:30RFC Za1-DESK Za1 
15:00Olympia'60 Za1-FC Tilburg Za1 
15:00Oosterhout Za1-Margriet Za1 
16:00Dongen Za1-SSC'55 Za1 
16:30SV De Braak Za1-SCO Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SV TOP Za1 

periode 2 - speelronde 16 - 06/02/2021
14:30SSC'55 Za1-SV De Braak Za1 
14:30Willem II Za1-Olympia'60 Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Oosterhout Za1 
15:00DESK Za1-sv OSS'20 Za1 
16:00Dongen Za1-RFC Za1 
17:00Margriet Za1-SV TOP Za1 
17:00SCO Za1-Berkdijk Za1 

periode 2 - speelronde 17 - 27/02/2021
14:30Berkdijk Za1-Oosterhout Za1 
14:30RFC Za1-SSC'55 Za1 
15:00DESK Za1-SCO Za1 
15:00Olympia'60 Za1-Dongen Za1 
16:30SV De Braak Za1-Willem II Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Margriet Za1 
17:00SV TOP Za1-FC Tilburg Za1 

periode 3 - speelronde 18 - 06/03/2021
14:30Oosterhout Za1-RFC Za1 
14:30SSC'55 Za1-DESK Za1 
14:30Willem II Za1-SV TOP Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SV De Braak Za1 
16:00Dongen Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00Margriet Za1-Berkdijk Za1 
17:00SCO Za1-Olympia'60 Za1 

periode 3 - speelronde 19 - 13/03/2021
14:30Berkdijk Za1-Dongen Za1 
14:30RFC Za1-SCO Za1 
14:30Willem II Za1-Margriet Za1 
15:00DESK Za1-FC Tilburg Za1 
16:30SV De Braak Za1-Oosterhout Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Olympia'60 Za1 
17:00SV TOP Za1-SSC'55 Za1 

periode 3 - speelronde 20 - 20/03/2021
14:30Berkdijk Za1-sv OSS'20 Za1 
14:30Oosterhout Za1-Willem II Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SSC'55 Za1 
15:00Olympia'60 Za1-DESK Za1 
17:00Margriet Za1-RFC Za1 
17:00SCO Za1-Dongen Za1 
17:00SV TOP Za1-SV De Braak Za1 

periode 3 - speelronde 21 - 27/03/2021
14:30RFC Za1-SV De Braak Za1 
14:30SSC'55 Za1-Willem II Za1 
15:00DESK Za1-Berkdijk Za1 
15:00Olympia'60 Za1-SV TOP Za1 
16:00Dongen Za1-FC Tilburg Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-Oosterhout Za1 
17:00SCO Za1-Margriet Za1 

periode 3 - speelronde 22 - 10/04/2021
14:30Berkdijk Za1-SSC'55 Za1 
14:30Oosterhout Za1-Olympia'60 Za1 
14:30Willem II Za1-sv OSS'20 Za1 
14:45FC Tilburg Za1-SCO Za1 
16:30SV De Braak Za1-DESK Za1 
17:00Margriet Za1-Dongen Za1 
17:00SV TOP Za1-RFC Za1 

periode 3 - speelronde 23 - 17/04/2021
14:30RFC Za1-Berkdijk Za1 
14:30SSC'55 Za1-Oosterhout Za1 
15:00DESK Za1-Margriet Za1 
15:00Olympia'60 Za1-SV De Braak Za1 
16:00Dongen Za1-SV TOP Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-FC Tilburg Za1 
17:00SCO Za1-Willem II Za1 

periode 3 - speelronde 24 - 24/04/2021
14:30Berkdijk Za1-Olympia'60 Za1 
14:30Oosterhout Za1-DESK Za1 
14:30Willem II Za1-Dongen Za1 
14:45FC Tilburg Za1-RFC Za1 
16:30SV De Braak Za1-sv OSS'20 Za1 
17:00Margriet Za1-SSC'55 Za1 
17:00SV TOP Za1-SCO Za1 

periode 3 - speelronde 25 - 08/05/2021
14:30Berkdijk Za1-SV TOP Za1 
14:45FC Tilburg Za1-Margriet Za1 
15:00DESK Za1-Willem II Za1 
15:00Olympia'60 Za1-RFC Za1 
16:00Dongen Za1-SV De Braak Za1 
16:30sv OSS'20 Za1-SSC'55 Za1 
17:00SCO Za1-Oosterhout Za1 

periode 3 - speelronde 26 - 15/05/2021
14:30Oosterhout Za1-Dongen Za1 
14:30RFC Za1-sv OSS'20 Za1 
14:30SSC'55 Za1-SCO Za1 
14:30Willem II Za1-FC Tilburg Za1 
16:30SV De Braak Za1-Berkdijk Za1 
17:00SV TOP Za1-DESK Za1 





Onze teamsponsoren :   
Terug naar de inhoud