Site stats

Voorzitters - Amsteleind

Ga naar de inhoud
Voorzitters door de jaren heen:
Harry de Groot
1946 t/m 1954
Adjudant Verheijen
1954 t/m 1970
Dré Meijs
1970 t/m 1978
Harry Hofmans
1978 -1979
 Ruud Libau
1979 (waarnemend)
 Ruud Libau  
nov. 1979 t/m juli 1996
 Mari Hol
1996 - 1997 (waarnemend)
Jan Blom
1997 - nov. 1998
 Jo v.d. Heijden
nov.1998 - apr. 1997 (waarnemend)
Gerrit Brands
apr.1999 - apr.2004
 Jo v.d. Heijden
apr. 2004 - nov. 2004 (waarnemend)
John Boerdonk
nov. 2004 - juni 2010
 Jo v.d. Heijden
jun. 2010 - nov. 2010(waarnemend)
 Piet de Jongh
nov. 2010 - nov. 2018
 Gé Wagemakers
nov. 2018 - jun. 2020
 Gerard van der Kroon
jun. 2020 - mrt. 2021(waarnemend)
 Piet de Jongh
mrt. 2021 - heden
Terug naar de inhoud